Czwartek, 28 styczeń 2021                                 www.Zakoscielny.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Biografia
:: Filmografia
:: Ciekawostki
:: Plotki

:: Forum
:: Reklama

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik

  

CIEKAWOSTKI

Maciej Zakościelny został doceniony na łódzkim festiwalu szkół teatralnych. Zdobył nagrodę za ruch sceniczny i ekspresję [31-03-2004].

W 2005 roku zajął pierwsze miejsce w plebiscycie na najciekawszego aktora młodego pokolenia, który został zorganizowany na stronie www.ifilm.pl

TYLKO MNIE KOCHAJ - to nowa komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Uroczysta premiera filmu - z udziałem m.in. Macieja Zakościelnego, Agnieszki Grochowskiej, Agnieszki Dygant i Grażyny Szapołowskiej - miała miejsce w warszawskim Multikinie.

W TYLKO MNIE KOCHAJ zobaczymy gwiazdy polskich seriali. Głównym bohaterem obrazu jest Michał (Maciej Zakościelny), współwłaściciel firmy architektonicznej. Prowadzi poukładane, wygodne i pozbawione większych emocji życie. Pozostaje w luźnym związku z Agatą (Agnieszka Dygant) - współwłaścicielką firmy. Pewnego dnia do mieszkania Michała puka siedmioletnia dziewczynka, Michalina (Julia Wróblewska). Od tego momentu życie Michała staje na głowie. Produkcja, której budżet wyniósł 3,5 miliona PLN, weszła do kina na 70 kopiach. Reżyser nie kryje, iż ma nadzieję, że odniesie ona porównywalny sukces do jego poprzedniej komedii romantycznej - filmowej adaptacji powieści Katarzyny Grocholi "Nigdy w życiu!".źródło:
filmweb.pl. vipnews.pl  
   Reklama

Copyright © 2Q.pl 2006 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem