Czwartek, 28 styczeń 2021                                 www.Zakoscielny.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Biografia
:: Filmografia
:: Ciekawostki
:: Plotki

:: Forum
:: Reklama

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik

  

BIOGRAFIA

Media piszą o nim "polski Brat Pitt". Fani też komplementów mu nie szczędzą. - Maciek jest po prostu boski i bardzo przystojny! Jego imię i nazwisko mam napisane nawet na ławce szkolnej! Jak bym go zobaczyła na ulicy to rzuciłabym mu się na szyję! - to tylko jedna z setek wypowiedzi, jakie można przeczytać na jego temat w internecie. Ostatnio czytelnicy portalu www.ifilm.pl przyznali mu tytuł Najciekawszego Aktora Młodego Pokolenia.

Zew sceny poczuł jeszcze w podstawówce. Jako mały chłopiec wziął udział w lokalnym konkursie z cyklu Minilista Przebojów - tak dobrze naśladował Shakina Stevensa, że zdobył trzecie miejsce.

uczył się w szkole muzycznej, w klasie skrzypiec. Gra także na fortepianie, a ostatnio również na afrykańskich bębnach. Przez pięć lat trenował karate. Oba talenty - muzyczny i sportowy - przydały mu się na... egzaminie do Akademii Teatralnej w Warszawie. Stojąc przed komisją mówił przygotowany monolog, jednocześnie odgrywając scenkę walki z wyimaginowanym przeciwnikiem - efektowne skoki, wykopy i ciosy karate. A później wyciągnął skrzypce i... zagrał i zaśpiewał.

Jednak zanim stał się bożyszczem nastolatek poznał smak życia. Chciał podróżować, więc aby na to zarobić bywał ulicznym grajkiem. W paryskim metrze, uciekając przed patrolami policji, grał dla pasażerów na skrzypcach.

Pierwsza wielka rola kinowa przyszła wraz z komedią romantyczną "Tylko mnie kochaj" (2005). Aktor znany jest przede wszystkim z małego ekranu. Udzielał się w serialach "Plebania", "Sfora" oraz "Samo życie". W kinie można go było zobaczyć w drugoplanowej roli w filmie "Stara baśń" (2004). Zagrał także w jednej z nowel projektu "Solidarność, Solidarność..." (2005).źródło:
onet.pl  
   Reklama

Copyright © 2Q.pl 2006 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem